Ekskursija Kalupes pirmklasniekiem

AKTUĀLI

Augusta pēdējās dienās Kalupes pagasta pārvalde nākamajiem pirmklasniekiem dāvāja ekskursiju uz Preiļu karaļvalsti - Leļļu muzeju un  Kristus Karaļa kalnu Aglonā.

Bērniem bija iespēja apskatīt miniatūro karaļvalsti un leļļu galeriju, noklausīties katras lelles stāstu un tapšanas vēsturi.

Šī muzeja pagalmā mazo apmeklētāju skatienus pievilināja miniatūrā pils ar grezniem tornīšiem, tiltiņiem un ūdensdzirnavām. Muzejā bērni ne tikai apskatīja lelles, bet arī paši ietērpās prinču, princešu un musketieru tērpos. Fotografēšanās "karaļnama" tērpos  sagādāja vislielākos priekus! Paēduši pusdienas Preiļu kafejnīcā, mazie ekskursijas dalībnieki devās uz Aglonu-Kristus Karaļa kalnu. Apmeklētāju uzmanība tika piesaistīta lielajām koka skulptūrām, dekoratīvo stādu un ziedu dārziem, koka baznīcai un tiltiem.

Topošo skolēnu ģimenes fotoalbumu papildinās krāšņās bildes, kuras pirmklasniekiem tiks uzdāvinātas 1. septembrī. Jauku un radošu Jauno mācību gadu!

Informāciju sagatavojusi:
Kalupes pagasta kultūras darba vadītāja Inita Ivdra

Notiek dalībnieku uzņemšana Mūzikas studijā un studijā "Pūpoli"