Eiropas HIV un hepatītu testēšanas nedēļa

Pagastu un pilsētu ziņas

Ik gadu visā Eiropā novembra beigās tiek atzīmēta HIV un hepatītu testēšanas nedēļa. Arī šogad HIV profilakses punkti visā Latvijā no 23.-30. novembrim piedalīsies Testēšanas nedēļā, piedāvājot savos punktos un izbraukumos veikt bezmaksas un anonīmus HIV un B, C hepatīta ekprestestus, kā arī saņemt speciālista pirms un pēc-testa konsultāciju. Aicinām apskatīt izveidoto testēšanas nedēļas aktivitāšu apkopojumu un dalīties ar to arī savas pašvaldības ietvaros! Aktivitāšu apkopojums un sīkāka informācija SPKC mājaslapā: https://www.spkc.gov.lv/lv/tavai-veselibai/hiv-profilakses-punkti Aktivitāšu kalendārs

Sagaidot Latvijas simtgadi, Daugavpils novada dome pasniedza 24 Atzinības rakstus un balvas "Gada cilvēks 2018" divās nominācijās