Ēdieni līdzņemšanai – ātri un ērti!

AKTUĀLI

Ieturēt maltīti kafejnīcā ierastā veidā šobrīd nav iespējams, bet Daugavpils novada kafejnīcas un restorāni piedāvā lielisku iespēju pasūtīt ēdienu līdzņemšanai. Ja vēlies baudīt gardas pusdienas vai vakariņas un palutināt savas garšas kārpiņas, rīkot ballīti mājās savā ģimenes lokā, tad šis pakalpojums ir domāts tieši Tev!

Kafejnīca-maiznīca “Rudzupuķes” piedāvā baudīt mājas virtuvi, ēdienus latgaliešu gaumē, kā arī paštaisītus pelmeņus, vareņikus, pankūkas, kāpostu tīteņus, hinkaļus, bez rauga ceptu maizi. Produktus var iegādāties gan sasaldētā veidā, gan arī jau pagatavotus. Papildus informācija un ēdienu rezervēšana pa tālr.
+371 200 45 115

Restorāns “Sventes muiža”  piedāvā rezervēt numuriņu viesnīcā “Sventes muiža” un izvēlēties ēdienus un dzērienus no restorāna ēdienkartes, kuri tiks piegādāti rezervētajā numuriņā. Pasūtot pusdienas vai vakariņas, viesnīcas numurs uz vienu stundu ir bezmaksas. Nepieciešama iepriekšēja rezervācija pa tālr.
+371 28445541. Pēc gardām pusdienām vai vakariņām var doties pastaigā pa Jaunsventes parku, kurš atrodas netālu no viesnīcas, kā arī aplūkot unikālu Kara tehnikas kolekciju.

Silene Resort & SPA ārkārtējās situācijas ietvaros piedāvā visiem kūrorta viesiem individuālo apkalpošanu villās un numuros ar iespēju izvēlēties visas pozīcijas no restorāna galvenās ēdienkartes. Viesiem, kuri nenakšņo Silene Resort & SPA, restorāni piedāvā īpašu ēdienkarti ēdienu līdzņemšanai. La Veranda - brīnišķīga un mājīga vieta pie ezera - ir apmeklētāju rīcībā, lai sasildītos un pasūtītu gardos ēdienus un karstos dzērienus līdzņemšanai pēc pastaigas pa Silene Resort & SPA dabas parku. Info: +371 25496449.

Viesu māja-kafejnīca "Kaķis krūzē" – strādā uz pasūtījumiem līdzi ņemšanai, pēc nepieciešamības piedāvā arī ēdienu piegādi. Tālr. rezervācijai: +371 26366683.

Veikals-kafejnīca “Marianna” – piedāvā pasūtīt ēdienus līdzņemšanai, zvanot pa tālr.: +371 65439329.

Papildus informāciju par Daugavpils novada tūrisma objektiem un atpūtas iespējām meklē savā tūrisma ceļvedī – www.visitdaugavpils.lv

Uz noteiktu laiku plāno ieviest jaunu atbalsta veidu – slimības palīdzības pabalstu