Ebru māksla Naujenes tautas bibliotēkā

AKTUĀLI

11. jūlijā Naujenes tautas bibliotēkā darbojās Kristīnes Lipkovas ebru mākslas meistardarbnīca un izstāde "Ūdens mistērijas". Darbnīcas dalībnieki iepazinās ar ebru mākslas rašanās vēsturi un tehniku. Ebru ir gleznošana uz ūdens virsmas. Katrs darbnīcas dalībnieks izveidoja savu vienreizēju ebru gleznu, jo atkārtot to nav iespējams.  Paldies Kristīnei Lipkovai par radošu un ļoti aizraujošu meistardarbnīcu! Kristīnes Lipkovas ebu darbu izstāde būs skatāma Naujenes tautas bibliotēkā līdz jūlija beigām bibliotēkas darba laikā! (Daugavas ielā 31A, Kraujā, Naujenes pagasts, Daugavpils novads). Vairāk par darbnīcas norisi bibliotēkas emuārā https://naujenestautasbibliotka.blogspot.com/2019/07/ebru-meistardarbnicas-norise.html

Literārs pasākums „Kad saulīte rotājās”