Dzīvnieku patversmei “Otrā māja” ir nepieciešams līdzcilvēku atbalsts

AKTUĀLI

Dzīvnieki nonāk patversmē “Otrā māja” dažādu iemeslu dēļ, dažus no tiem izmet ārā bezatbildīgi saimnieki, cits kļūst par klaiņojošiem saimnieku nāves dēļ, bet daži vienkārši nejauši apmaldās un nevar atrasts atpakaļceļu uz mājām.

Nonākušie pie mums kaķi un suņi dzīvo šeit tik ilgi, cik nepieciešams, kamēr tie iegūs jaunos saimniekus, jo Patversmes “Otrā māja” pamatnoteikums un pamatprincips ir neiemidzināt dzīvniekus.

Patversmes darbinieki dara visu iespējamo, lai dzīvnieki justos pēc iespējas ērtāk un labāk, cik vien tas ir iespējams patversmes apstākļos. Patversmē nonākušie dzīvnieki tiek sterilizēti, vakcinēti, apstrādāti pret parazītiem un čipēti.

Dzīvnieku uzturēšana un ārstēšana patversmē “Otrā māja” lielākoties ir iespējama tikai pateicoties nevienaldzīgo cilvēku atbalstam!

Mēs darām visu iespējamo, lai atrast jaunās mājas mūs iemītniekiem, bet, neskatoties uz mūsu centībām un brīvprātīgo darbinieku palīdzību, adoptēto dzīvnieku ir tikpat daudz, cik “jauno”, nonākušo pie mums dzīvnieku. patversmē regulāri tiek uzturēti 30 suņi un 20 kaķi. Viena suņa barošana un aprūpe izmaksā vidēji EUR 4.00 dienā, kaķim – EUR 1,80 dienā.

Visi saziedotie līdzekļi tiks izmantoti patversmes iemītnieku barošanai, uzturēšanai un veterinārā ārsta pakalpojumu segšanai.

Projektam “Palīdzēsim mūsu četrkājainajiem draugiem!” iespējams ziedot, nosūtot SMS ar vārdu PET1 vai PET2 vai PET5 uz numuru 144 (PET1-EUR 1,00; PET2-EUR 2,00; PET5-EUR 5,00).

Priecāsimies arī par kādu ciemakukuli:

  • barību: konserviem suņiem un kaķiem, kvalitatīvu sauso barību mazuļiem vai senioriem, kā arī kārumiem sauso kaltējuma veidā;
  • jaunu vai lietotu pastaigu pavadu un kakla siksnu;
  • sausu malku vai briketēm, lai iekštelpu astainiem aukstā laikā nesaltu ķepas;
  • segām, palagiem un dvieļiem guļvietām;
  • sausiem salmiem āra dzīvnieku mājvietām.

Visi ieinteresētie var sazināties ar mūsu iemītniekiem, veltīt tiem uzmanību, sniegt tiem mīlestību un rūpes, zvaniet, rakstiet un brauciet pie mums uz patversmi! Mēs būsim priecīgi par katru labo cilvēku, bet kaķīši un sunīši vienmēr gaida jaunos saimniekus.

Sīkāku informāciju par patversmi “Otrā māja” var atrast mājas lapā www.otramaja.lv.

Biedrība "Otrā māja"

Izglītības iespējas Višķos 2017./2018.mācību gadā