Dzīvnieku apskates iespējas Daugavpils novadā

AKTUĀLI

Šobrīd Daugavpils novadā ir vairākas vietas, kur var iepazīties ar dažādiem dzīvniekiem. Daugavpils novada tūrisma, atpūtas, kultūras aģentūra “TAKA” piedāvā jauki pavadīt nedēļas nogali kopā ar ģimeni, apmeklējot novada zoodārzus un dzīvnieku patversmi, kur ikvienam būs lieliska iespēja būt kontaktā ar dzīvniekiem.

JuRita mini zoo
„JuRita” mini zoo piedāvā lieliski pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, baudot dabas klātbūtni un iepazīstoties ar dažādiem eksotiskiem dzīvniekiem, apmīļojot un pabarojot tos ar zoodārzā iegādāto barību. Mini zoodārzā var redzēt vairāk kā 100 dažādus dzīvniekus:  alpakas, lamas, ķengurus/valabijus, kamieli, zebu govis, dambriežus, punduraitas, ļoti retās „Kerri Hill” šķirnes aitas, pundurkazas, Valē melnkakla kazas, šetlandes un apalūzas šķirnes ponijus, ēzeļus, zirgus, dažādu šķirņu trušus, kā arī citus dzīvniekus un putnus.

Darba laiks: sestdien, svētdien no 11.00 līdz 15.00

Tālr.: (+371) 20 269 999
E-pasts: juritaminizoo@inbox.lv
Facebook: www.facebook.com/juritaminizoo
Adrese: Eglītes, Naujenes pagasts, Daugavpils novads, GPS: 55.952309 , 26.622944

Raptors Park
Parkā var aplūkot visdažādākos plēsīgos putnus - mājas apogu, klinšu ērgli, Bengālijas ūpi, plīvurpūci, Herisa klijānu, karalisko fazānu un daudzus citus gana eksotiskos spārnotos, kuru klāsts tiek papildināts. Uz lauka aplokos ganās Eiropas stirnas, īru tinkeru šķirnes zirgi, poniji, kalnu kazas un strausi, būros mitinās truši. Apmeklētājus sagaida koša pāvu saime. Uz “Raptors Park” var droši doties atpūtā ar visu ģimeni, jo pat pašiem mazākajiem apmeklētājiem tur būs, ko darīt, piemēram, var palēkāt uz batuta, pavizināties ar ponijiem un pacienāt dažus dzīvniekus ar zoodārza piedāvāto barību.

Darba laiks: Otrdiena – Svētdiena no 11.00 līdz 16.00

Tālr.: (+371) 27 001 440
E-pasts: alexkalacovs@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/raptorspark/
Adrese: Kalpaki, Demenes pagasts, Daugavpils novads, GPS: 55.749630, 26.565018

Silene Resort & SPA dzīvnieku stūrītis
Šeit apmeklētajiem iespējams sastapt jautrās un rotaļīgās alpakas Makču un Pikču, trušus, pīles, vistas, izskatīgās holandiešu pundurkazas Ansīti un Grietiņu, kas apmetušies gleznainā dīķa krastā. Īpaši iecienījuši dzīvnieku stūrīti ir ģimenes ar bērniem, ļaujot bērniem iepazīt dzīvnieku pasauli aizraujošā veidā – veidojot kontaktu ar zvēriņiem.

Silene Resort & Spa viesiem ir pieejams arī plašs atpūtas iespēju klāsts – restorāns, nakšņošana, dabas spa pakalpojumi, ūdens un sporta inventāra noma, virvju trases, Šmakovkas laboratorija u.c.

Tālr.: (+371) 220 135 09, (+371) 62 004 100
Mājaslapa: www.silene.lv
E-pasts: silene@silene.lv, info@silene.lv
Facebook: www.facebook.com/sileneresortandspa
Adrese: Silene Resort & SPA, Skrudalienas pagasts, Daugavpils novads, GPS: 55.72143149999999 , 26.786776799999984

Dzīvnieku patversme "Otrā māja"
Īpaša vieta dzīvnieku mīļotājiem, kurā katram viesim ir iespēja iepazīties ar patversmes darbu un tās iemītniekiem. Patversmē var doties pastaigā ar sunīšiem, kā arī pavadīt laiku ar murrājošiem un jautriem kaķīšiem. Iepriecinot patversmes iemītniekus ar savu uzmanību viesi gūst pozitīvas emocijas un pieredzi. Šī vieta ir īpaši aktuāla tiem, kas plāno adoptēt astaino draugu nākotnē vai tiem, kas to nevar izdarīt, bet ļoti mīl pavadīt laiku ar dzīvniekiem.

Darba laiks: katru dienu no 9.00 līdz 16.00

Tālr.: (+371) 20 045 442, (+371) 29 790 219
Mājaslapa: www.otramaja.lv
E-pasts: info@otramaja.lv
Facebook: www.facebook.com/SecondHomeShelter
Adrese: Vēži-1, Demenes pagasts, Daugavpils novads, GPS: 55.759100, 26.567643

Gatavs detalizēts plāns vakcinācijai pret Covid-19 Latvijā