Dzimšanas diena bērnudārzam

Izglītība

Visu februāri bērni gatavojas iestādes dzimšanas dienai. Šogad mēs svinējām 31.gadu. Bērni pētīja skaitli 31, gatavoja dzimšanas dienas cepurītes, apsveikuma plakātus. Bērni no grupas “Rūķīši”, “Bitītes”, “Pienenītes”, “Zivtiņas” piedalījās zibakcijā par godu iestādes Dzimšanas dienai tišsaitē, tas bija ļoti interesanti un mēs guvām jaunu pieredzi. Izrādījās, ka dejot lielā pulkā vienmēr ir jautrāk!  Kādi svētki mēdz būt bez svētku cienasta? Katrā grupā tapa savs konditorejas izstrādājumu šedevrs!  Svētki izdodas!

Mīļo dārziņ! Esi varens kā nekad! Mirdzi un iedvesmo mūsu mazo iemītnieku sirsniņas! Vienmēr ar smaidu satiec savus “Rūķīšus”, lai katrs no audzēkņiem, aizejot skolas gaitās, atceras to labāko!

Špoģos un Ilūkstē cilvēki pauda atbalstu Ukrainai tās cīņā par neatkarību