Dziesminiece Laura Bicāne izdod trešo albumu „Lauzīsimies cauri pūlim”

AKTUĀLI

Laura Bicāne ir dziesminiece no Daugavpils novada Višķiem. Vairāku gadu laikā izkopusi savu daiļradi, koncertējusi, kā arī izdevusi divus studijas albumus: „Es tikai ļaujūs” (2013) un „Trīspuksti” (2015). Šī gada maijā dienasgaismu ieraudzīs trešais albums „Lauzīsimies cauri pūlim”. Tajā apkopotas 10 kompozīcijas latviešu, latgaliešu un angļu valodās. Albuma vadmotīvs atklāts albuma nosaukumā. „Lauzīsimies cauri pūlim” ir frāze no dziesmas „Skolotāja šūpoles”. Dziesma tapa, Laurai uzsākot darbu skolā. Saskaroties ar tik krāsainu ikdienu, ko piedāvā skolas dzīve, rodas sajūta, ka esi pasviests gaisā kā šūpolēs. Un tiklīdz kājas pieskaras zemei, ir jādodas tālāk apņēmības pilnam, dažkārt peldot arī pret straumi. Tāda ir šī laušanās cauri pūlim.

Albuma prezentācijā viesnīcas “Park Hotel Latgola” restorānā “PLAZA” 25. maijā plkst. 20:00 dzirdēsim profesionālu mūziķu kopdarbu, kā arī būs citi muzikāli pārsteigumi. Jauno albumu interesenti varēs iegādāties visa vakara gaitā.

Laura sevi pierādījusi mūzikā un nesusi Daugavpils novada vārdu Eirovīzijas nacionālajā atlasē, piedalījusies dažādos mūzikas un kultūras projektos: „Jauna slavas dziesma”, „Muzeju nakts”, „Baznīcu nakts”, „Muzykys skrytuļs”. Laura sadarbojas ar populārām grupām, kā, piemēram latgaliešu pozitīvā roka grupu „Dabasu Durovys” un leģendāro grupu „ELPA”. Lauras balsi var dzirdēt arī televīzijā, Rīgas Adventa mūzikas svētku un projekta „Latvijas lepnums” ietvaros. Arī turpmāk dziesminiece plāno aktīvi darboties mūzikas laukā un nest novada un Višķu vārdu tālāk Eiropā un pasaulē.

Muzeju nakts Naujenes novadpētniecības muzejā