Dzejniece radoši iepazīstināja bērnus ar dzejas pasauli

Kultūra

Dzejas dienām veltīts pasākums bērniem "Pantiņš + pantiņš= dzejolītis"! Septembris ir klāt! Ar pirmajām rudens lapām iekrāsojas koki, zied krāšņas asteres, birst kastaņi un ozolzīles. Tieši septembrī visā Latvijā tiek atzīmētas Dzejas dienas.

9. septembrī Naujenes tautas bibliotēkas Bērnu nodaļa organizēja Dzejas dienām veltītu pasākumu bērniem "Pantiņš + pantiņš = dzejolītis ", kurš notika tiešsaistes formātā ZOOM platformā. Pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” vecākās grupas audzēkņi satikās ar dzejnieci un novadnieci Stepanidu Miloševiču. Dzejniece lasīja savus brīnišķīgos dzejoļus par dabu, draudzību, pieklājību, līdzjūtību, bailēm un priekiem. Katram dzejolim bija sagatavota krāsaina ilustrācija, kuru uzzīmējusi pati dzejniece. Dažus dzejoļus pavadīja īsts priekšnesums ar rotaļu varoņiem un dekorācijām. Bērni uzmanīgi klausījās un skatījās priekšnesumu, skaitīja, atbildēja uz jautājumiem, minēja dzejas mīklas, parādīja labas zināšanas sarunā par ceļa zīmēm un pieklājības vārdiem.

Pateicamies Stepanidai Miloševičai par interesanto tikšanos un labvēlīgo, sirsnīgo gaisotni pasākuma laikā!

Naujenes tautas bibliotēkas Bērnu nodaļas bibliotekāre Aiga Soldatjonoka

Noslēdzies dzejas konkurss "Iedzejo Naujeni!"