Dzejas dienas 2017 Raiņa mājā Berķenelē

AKTUĀLI

9.septembris

12.00 Krājuma “Dzejas dienas 2017” autoru dzejas lasījumi

15.septembris

11.00 Skatuves runas konkurss “Zelta sietiņš”

13.00 Iestudējums “Pelēkais namiņš” (pēc M.Stārastes pasakas motīviem)

Rāda bērnu un jauniešu teātra studija “Berķeneles kamolītis”

14.00 Konkursa “Zelta sietiņš” laureātu apbalvošana

15.00 Radošā pēcpusdiena kopā ar Literārās Akadēmijas absolventi, dziesminieci Laumu Kazaku un Daugavpils novada dzejniekiem.

Dzejas darbnīcu vada mūziķe, Literārās Akadēmijas absolvente Lauma Kazaka. Darbnīca domāta tiem, kam interesē: *mūzika (vai vienkārši patīk klausīties mūziku), *reps, *radošā domāšana un, protams, visiem, kurus uzrunā literatūra un dzeja. Dzeja - tā ir iespēja izteikt savas domas un sajūtas. Dzeja nevar būt pareiza vai nepareiza, toties tā var būt interesanta vai garlaicīga. Nāc un pamēģini pats! Iepriekšējas priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Transports: 15.septembrī plkst.14.30 izbraukšana no Daugavpils uz Berķeneli (autobuss no Vienības ielas 13, DU vecais korpuss), pēc pasākuma plkst.17.00 – autobuss uz Daugavpili (pieteikties pa tālr.: 29272200 līdz 13.septembrim).

 

Uzsāk informācijas apkopošanu par plūdos iznīcinātajām sējumu platībām un sienu