Dubnas pagasta seniori piedalījās nūjošanas nodarbībā

AKTUĀLI

28. maijā Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centrs kopā ar Dubnas pagasta senioriem organizēja aktīvu sporta dienu, kur senioriem bija piedāvāta iespēja piedalīties nūjošanas nodarbībā. Tā bija laba iespēja aktīvi atpūsties un vairot draugu pulku. Nodarbības vadīja Daugavpils novada Sociālā dienesta fizioterapeits Andris Trifanovs.

A. Trifanovs ļoti interesanti un saprotami pastāstīja par kustību nozīmi katra cilvēka dzīvē, par to, ka nūjošana dod iespēju senioriem nenorobežoties no sabiedrības, bet  pašiem būt aktīviem. Fizioterapeits mācīja dalībniekus veikt virkni vingrinājumu, lai pareizi apgūtu nūjošanas tehniku. Laiks pagāja ļoti ātri. Nodarbības  noritēja jaukā un draudzīgā gaisotnē, visi bija draudzīgi, optimistiski un sportiski noskaņoti.

P/S “Indiņi” īpašnieces Ritas Artiševskas veiksmes stāsts: putnkopības hobijs pārtop biznesā