Dubnā un Kalupē augustā izbrauks mobilais mamogrāfs

AKTUĀLI

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus. Mamogrāfija ir krūts audu rentgenoloģiska izmeklēšana ar zemas intensitātes rentgenstarojumu. Šī uzskatāma par vienu no efektīvākajām metodēm, lai savlaicīgi atklātu krūts vēzi. Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos pa Latviju atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā.

Piedāvājam šādus mamogrāfijas izmeklējumus:

  • Valsts krūšu dziedzeru audzēja skrīninga ietvaros sievietēm ar speciālām Nacionālāveselības dienesta uzaicinājuma vēstulēm - izmeklējumu veic BEZMAKSAS.
  • Diagnostiskais izmeklējums ar ārsta nosūtījumu (jāmaksā pacienta iemaksa – EUR3,00). Veicam izmeklējumus bez iepriekšējā pieraksta!

    ☎Tālrunis uzziņām: 26458044.

    SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” plāno veikt mobilā mamogrāfa izbraukumu uz Dubnu un Kalupi 2022. gada 6. augustā.
Senioru tikšanās liepu mēnesī