Divu dienu bioloģiskās saimniekošanas pieredzes apmaiņas brauciens

AKTUĀLI

SIA LLKC Daugavpils KB organizē 2 dienu (ar atgriešanos Daugavpilī) pieredzes apmaiņas braucienu par tēmu "Bioloģiskā saimniekošanas pieredze dažādu nozaru saimniecībās, bioloģiskās lauksaimniecības pievienotās vērtības palielināšana un realizācijas iespējas". Brauciens tiek organizēts LAP 2014.-2020. apakšpasākuma "Saimniecību un mežu apmeklējuma nodrošināšana" ietvaros.

Brauciena norises laiks: 17.- 18. augusts;

Dalības maksa 35 EUR (PVN tai skaitā);

Apmeklēsim 4 bioloģiskās saimniecības (brauciena programma pielikumā);

Grupas dalībnieku skaits ir ierobežots.

Kontaktinformācija: Edīte Jermašonoka, tālr. 26235277, e- pasts edite.jermasonoka@llkc.lv;

Pieteikšanās šeit.

Programmu var apskatīt šeit.

Novada jaunieši piedalījās teātra nometnē Lietuvā