Diskusija par dzimumu līdztiesību

AKTUĀLI

29. jūlijā no plkst. 17:00-19:00 TIEŠSAISTĒ Zoom platformā notiks aizraujoša diskusija jauniešiem (15 - 30 g.v.) par dzimumu līdztiesību: kas tā tāda ir? Un kādēļ tai būtu jābūt svarīgai ikkatram/ai no mums?
Diskusijas mērķis ir apzināt, kā jaunieši izprot dzimumu līdztiesību un ar kādām līdztiesības problēmām saskaras ikdienā. Diskusijas sākumā eksperte Madaras Kanasta (centrs MARTA) dalīsies ar savu skatījumu un praktiskiem piemēriem, kā dzimumu līdztiesība izpaužas mūsu dzīvēs.

Tāpat tiks arī apkopotas dalībnieku idejas par to, ko paši JAUNIEŠI VAR DARĪT, lai veidotu līdztiesīgāku sabiedrību, un kāds atbalsts tam nepieciešams.Diskusijā aicināts piedalīties ikviens ieinteresēts jaunietis vecumā no 15 līdz 30 gadiem. Šī diskusija īpaši paredzēta Latgales reģiona jauniešiem. Pasākuma laikā tiks nodrošināta droša vide, lai izteiktu savu viedokli. Pasākums notiks latviešu valodā.

Dalība pasākumā ir BEZMAKSAS.

Lai saņemtu tiešsaistes mājaslapu, nepieciešams aizpildīt dalībnieku anketu.

Diskusiju rīko Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Eiropas Savienības māju.

Pasākums notiek Konferences par Eiropas nākotni ietvaros.

Jautājumu gadījumā sazinies ar eliza.bruklena@ljp.lv

Par izmaiņām sabiedriskā transporta maršrutos no 1. augusta