Diānas Zandes lekcija par perinatālā un neonatālā perioda aprūpi un garīgo veselību

AKTUĀLI

26. oktobrī Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” no plkst. 10.00 līdz 16.00 notiks psiholoģijas zinātņu doktores, psihoterapeites un piecu bērnu māmiņas Diānas Zandes lekcijas par perinatālā un neonatālā perioda aprūpi un garīgo veselību.

“Bērniņa gaidīšana un piedzimšana ir prieka, satraukuma un pārmaiņu laiks visai ģimenei. Jaunajiem vecākiem rodas daudz jautājumu par mazuļa attīstību, uzvedību, viņa aprūpi un audzināšanu. Daudzie ieteikumi, ko Jūs saņemat no tuviniekiem un draugiem, ir labi domāti, bet ne vienmēr pamatoti, piemēroti tieši Jūsu situācijā un mēdz būt pretrunīgi, kas var radīt apjukumu. Tāpēc ir lieliski, ka Jūs vienā dienā varēsiet noklausīties vairākas apjomīgas lekcijas par bērna attīstību pirmajā dzīves gadā un uzzināt praktiskus un pamatotus ieteikumus par jautājumiem, kas svarīgi katrā ģimenē - grūtniecības un dzemdību emocionālie aspekti, mazuļa miedziņš pirmajos dzīves gados, būtiskais par zīdīšanu un piebarojuma ieviešanu. Lekcijas noteikti būs noderīgas arī vecvecākiem.”

Lektore - psiholoģijas zinātņu doktore un psihoterapeite Diāna Zande

Uz bezmaksas lekcijām aicināts ikviens interesents, to mērķis ir izglītot un iedvesmot jaunos vecākus, kā arī palīdzēt rūpīgi iepazīt savu mazuli. Pasākuma gaitā paredzēts laiks diskusijām un atbildēm uz interesējošiem jautājumiem.

Pasākums tiek īstenots projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/070 “Pasākumi vietējas sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā” ietvaros.

Vairāk informācijas:
Juta Valaine
Daugavpils novada dome
Attīstības pārvalde
65476882
juta.valaine@dnd.lv

 

Novada domes sēde