Demokrātijas kafejnīca Augšdaugavas novadā

AKTUĀLI

11. novembrī no plkst. 14:00 līdz 16:00 tiešsaistē norisināsies demokrātijas kafejnīca, ko rīko biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” sadarbībā ar biedrību “19 naglas”.

Uz sarunām tiek aicināti Augšdaugavas novada iedzīvotāji un viedokļu līderi, lai neformālā atmosfērā diskutētu kopā ar Janīnu Kursīti (13. Saeimas deputāti), Alekseju Mackeviču (Augšdaugavas novada domes deputātu), Sandi Promu (Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmijas Studentu padomes pārstāvi), Lindu Laizāni (Naujenes pagasta jaunatnes lietu speciālisti), Ingu Krekeli (biedrības “Daugavpils un Ilūkstes novada partnerība “Kaimiņi”” koordinatori) un Milānu Loču (Augšdaugavas novada Izglītības pārvaldes jaunatnes projektu koordinatori). Pasākuma laikā tiks veidots konstruktīvs dialogs par aktuālajām tēmām vietējā kopienā.

Pieteikšanās diskusijai ir atvērta līdz 2021. gada 9. novembrim, aizpildot anketu šeit: https://ej.uz/democafe11112021. Links, kā pieslēgties tiešsaistes pasākumam, tiks izsūtīts dalībniekiem pēc reģistrācijas!

Šis ir noslēdzošais pasākums “Demokrātijas kafejnīcu” ietvaros – līdz šim ir aizvadītas trīs produktīvas diskusijas 26.08.2021 Dagdā, 9. septembrī Ludzā un 15. oktobrī Rēzeknē.

Pasākums norisinās projekta “Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai” (Nr. 2021/LV/NVOF/MAC/049) ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Pasākuma ietvaros tiks veikti ekrānšāviņi un diskusija tiks ierakstīta ar mērķi nodrošināt projekta publicitāti.

Informācijai: Oskars Zuģickis, DNVOAC koordinators, t.: 26565858, e-pasts: oskars@nvoc.lv  

Vakcinācija 11.novembrī