Demenē atzīmēja vasaras saulgriežus

AKTUĀLI

23. jūnijā Demenē svinēja Līgo svētkus. Pasākums sākās Kultūras nama telpās, kur pulcējas vietējie iedzīvotāji ar savām ģimenēm, draugiem, radiem un ciemiņiem,  lai kopā svinētu vasaras košākos, skaistākos un maģiskākos svētkus – vasaras saulgriežus .

Visus klātesošos ar savām dziesmām sveicināja  vokālais ansamblis “Aizturi elpu!”, skaistu, lirisku  dziesmu dāvināja arī Kristīna Januškeviča ar meitu.

Pasākumā laikā atcerējāmies latviešu tautas Līgo svētku tradīcijas un ticējumus, izspēlējām Jāņu rotaļas,  godinājām 3 Jāņus. Pasākums turpinājās Demenes estrādē, kur iekūrām  ugunskuru, baudījām Līgo svētku cienastu un brīnišķīgas melodijas Vitālija un Artura izpildījumā.

Līgo svētki Demenē aizvadīti ar lustīgām izdarībām, skaistām dziesmām,  raitām dejām  un brīnišķīgu noskaņu. Demenes kultūras nams izsaka pateicību visiem, kas atbalstīja un līdzdarbojās pasākuma rīkošanā.

Par finansiālo atbalstu pateicamies Daugavpils novada domei un Demenes pagasta pārvaldei.

Informāciju sagatavusi:
Demenes Kultūras nama direktore Jolanta Morozova

Fotogrāfijas: Jeļena Sterlāne

Naujene ielīgoja!