Demenē atvadījās no ziemas

Kultūra

10. martā Demenes Kultūras namā sapulcējas pagasta iedzīvotāji un viesi, lai kopā aizvadīt ziemu un jautri svinētu Masļeņicu. Pasākuma pirmā daļa notika kultūras nama  zālē, kur teātra pulciņa “Marija&Co” (vad. M. Romanovska) dalībnieki parādīja nelielu priekšnesumu un piedāvāja visiem piedalīties spēlēs un konkursos, bet vokālais ansamblis “Aizturi elpu!” (vad. Z. Pliska) dziedāja skaistas dziesmas un jautrās častuškas.

Pēc tam aktivitātes notika svaigā gaisā, kur bija iespēja spēlēt, zīmēt, sastādīt mozaīku un, protams, cienāties ar gardām pankūkām un karstu tēju. Noslēgumā visi sapulcējās ap salmu lelli, lai kopā nolūkotos, kā sadeg bēdas un skumjas, ar cerību, ka drīz jau atnāks pavasaris.

Demenes pagasta Kultūras nams pateicas visiem, kas palīdzēja organizēt svētkus, atnāca un kopā pavadīja svētkus.

Pateicamies par finansiālu atbalstu Demenes pagasta pārvaldei un Daugavpils novada domei.

Informāciju sagatavojusi:
Jeļena Sterlāne

Dubnas pagasta interešu kopa "Mulda" atzīmēja desmitgadi