Deju ansamblis “Līksme” koncertēja Polijā

AKTUĀLI

Daugavpils novada Kultūras centra deju ansamblis „Līksme” un mūziķis Arnis Slobožaņins  no 25. līdz 29. jūlijam  piedalījās  11. starptautiskajā mūzikas, mākslas un folkloras  festivālā „PODLASIE OCTAVE OF CULTURES” Belostokā (Polija). Tas ir viens  no  nozīmīgākajiem  festivāliem  Podlases vojevodistē. Tautas deju ansamblis  „Līksme” festivālā  popularizēja  Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku  tradīcijas.

“ Līksmei ” bija nozīmīgs koncerts  uz festivāla  galvenās skatuves  Belostokas Rātslaukumā, kā arī dalība  ļoti sirsnīgi rīkotos   festivāla pasākumos Zabludovas ciemā un Suvalku pilsētā.

Dalībai festivālā Tautas deju ansamblis “Līksme” saņēma  atbalstu  no  Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammās.

https://www.facebook.com/pg/woak.bialystok/photos/?ref=page_internal

https://www.facebook.com/search/top/?q=miejski%20o%C5%9Brodek%20animacji%20kultury%20w%20zab%C5%82udowie

FOTOGALERIJA

Par ceļa posma slēgšanu Naujenes pagastā