Dažādi, bet visi kopā…

AKTUĀLI

Naujenes pagasts… te ir tik daudz ko redzēt, iepazīt un sajust… mūžzaļi meži, krāšņas pļavas, Naujenes sirds – Daugava un, galvenais – čakli, mērķtiecīgi un darbīgi cilvēki. Tas, kurš reiz ir bijis Naujenes pagastā un skatījis brīnumskaisto dabu, vienmēr ilgojas šeit atgriezties… Aicinām ikvienu no 7. līdz 11. septembrim “atgriezties” Naujenes pagastā un svinēt Naujenes pagasta svētkus!

7. septembris – Skanīgā diena

  • No plkst. 13.00 līdz plkst. 17.00 Naujenes Novadpētniecības muzeju

(Skolas iela 1, Naujene) varēs apmeklēt bezmaksas. Nepalaid garām šo iespēju – interesentiem tiek piedāvāts iepazīties ar muzeja krājuma 2021. gada jaunieguvumu izstādi, grāmatas “Seno amatu jaunā dzīve” video prezentāciju izstādē “Rokdarbu tradīcijas Daugavas ielejas teritorijā”.

  • No plkst. 14.00 pa Naujenes pagastu dosies Skanīgais svētku ekspresis

kopā ar sirsnīgo un patriotisko dziedātāju Juri Ostrovski, kurš ilgus gadus darbojas mūzikas lauciņā un ir pazīstams ar tādām dziesmām, kā “Daugaveņa” un “Hej, bruoļ latgalīt!”. Iznāc uz balkona, atver logus vai, ja sastapsi ekspresi pa ceļam – apstājies un paklausies. Skanīgais ekspresis pieturēs: plkst. 14.00 Dunskos (Stacijas ielas pagalmā), plkst. 14.30 Naujenē (Vecpils ielas pagalmā), plkst. 15.00 Locikos (rotaļu laukumā), plkst. 15.30 DSR (18. novembra ielas 420 pagalmā), plkst. 16.00 Vecstropos (laukumā pie sociālā dienesta) un plkst. 16.30 Kraujā (Meža ielas 4-6 pagalmā).

  • 16.00 Naujenes Mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestris

priecēs visus ar instrumentāliem skaņdarbiem muzikālajā performancē pie Naujenes Mūzikas un mākslas skolas (Daugavas iela 29, Krauja).

8. septembris – Laimes diena

  • 16.00 tiekamies Juzefovas parkā Naujenē, kur kopīgi iestādīsim

“Laimes koku”! Piedāvājam arī tev pievienoties akcijai – atnāc ar savu “koku” un saņem “Laimes pogu” – ja tev mājās ir kāds stāds, ar kuru tu labprāt dalītos un gribētu redzēt kā tas nākotnē izdaiļo Juzefovas parku, droši pievienojies, par atnesto stādiņu dosim tev simbolisku “Laimes pogu”. Lai katra “Laimes koka” akcijas ietvaros iesētā sēkla vai iestādītais koks izaug par milzīgu nākotnes dižkoku, kļūstot par Latvijas ieguldījumu pasaules klimata un ekosistēmas līdzsvara atjaunošanā.

  • 16.30 Juzefovas parkā notiks vides objekta “Laimes krēsls”

atklāšana – garantējam, ka pirmajiem 5, kas pasēdēs krēslā, atlikušais gads būs ļoti laimīgs! J

9. septembris – Krāsainā diena

  • No plkst. 14.00 līdz plkst. 19.00, atnākot pie Naujenes kultūras centra

(Muzeja iela 6, Lociki), varēs vērot ielu mākslas “grafiti” performanci. Nāc un paskaties, kā mākslinieki darbojas, uzdod sev interesējošos jautājumus par procesu.

  • No plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00 iejūties “grafiti” mākslinieka lomā –

“Nāc un uzpūt!”. Aktivitāte tiem, kas sirdī ir mazliet dumpinieki vai kuros apslēpts mākslinieka talants, vai vienkārši ir vēlme pazīmēt…

10. septembris – Sajūtu diena

  • 19.00 aicinām uz muzikālu pastaigu “Aizbrauca jumts…” pa

burvīgo bērzu birzi (pie Naujenes kultūras centra – Muzeja iela 6, Lociki). Maģisku gaismas un mūzikas saspēli radīs sensacionālā jaunā dziedātāja “Būū” un harizmātiskie “Greedy for Stage”. Obligāti līdzi paķer arī kaut ko, ar ko iemūžināt šos neaizmirstamos mirkļus… (līdz plkst. 22.00)

11. septembris – Sporta diena

  • 10.00 mostamies, dodamies uz Juzefovas parka stadionu un

iesildāmies ar “Zumba” treniņu – treniņš domāts jebkuram vecumam, dzimumam un visiem, kas grib izkustēties mūzikas pavadījumā.

  • 11.00 aicinām piedalīties “Trako naujeniešu skrējienā” apkārt

Juzefovas parkam. Tikšanās Juzefovas parka stadionā – veidosim skrējienu krāšņu un neaizmirstamu – izmanto Naujenes pagasta krāsas apģērbā(dzeltena un zila), paķer līdzi foršus atribūtus – balonus, cepures, cimdus, ja gribi, pat ģitāru vai spaini un skrien Naujenei par godu!

µInformējam, ka Naujenes pagasta svētku laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no svētku rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses, iegūtais materiāls var tikt publicēts!

FLaikapstākļu vai epidemioloģiskās drošības izmaiņu gadījumā dažas aktivitātes var tikt atceltas – sekojiet informācijai Naujenes kultūras centra facebook lapā - www.facebook.com/NAUJENESKC

!Apmeklējot pasākumus, aicinām ievērot visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus – nepulcēties, nedrūzmēties, ievērot distanci, lietot sejas maskas!

Naujenes kultūras centrs, Muzeja iela 6, Lociki www.facebook.com/NAUJENESKC Tālrunis uzziņām 654 74268 #NAUJENESVIN

Sventes pagastā maina pasta darbības modeli