Daugavpils novads tika prezentēts izstādē “Atpūta un sports 2017”

Tūrisms

Daugavpils novada pašvaldības aģentūra “TAKA” piedalījās ikgadējā sportam un atpūtai veltītā izstāde “Atpūta un sports 2017”, kas notika no 24. līdz 26. martam izstāžu kompleksā BT1 Rīgā, Ķīpsalā. Izstādē tika prezentēti dažādi pārsteidzoši jaunumi atpūtas un sporta nozarē – inovatīvs SUP dēlis ar pedāļiem, veloslēdzene ar “smakojošu pārsteigumu” garnadžiem, dunči kā mākslas darbi, Latvijā uzbūvēts motocikls, mini novuss un citas jaukas lietas.

Aģentūra “TAKA” izstādē popularizēja sportošanas un atpūtas iespējas kompleksā “Višķu estrāde un stadions”, aicināja arī izmēģināt dažādas aktīvās atpūtas iespējas dabas parkā “Daugavas loki”. Īpašu interesi bērniem radīja sporta kompleksa makets, kas rotāja Daugavpils novada stendu, savukārt uzņēmēji nopietni apsvēra iespējas rīkot korporatīvos pasākumus un sporta spēles saviem uzņēmumiem. “Daugavas loki” tika prezentēti kā vieta, kur var nesteidzoties baudīt dabu sporta kluba “Beibuks” plostos vai parādīt savas laivošanas un riteņbraukšanas spējas Tūrisma triatlonā, kas šogad norisināsies 27.maijā.

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas izbraukuma sēde Daugavpils novadā