Daugavpils novada pārstāvji piedalījās Šarkovščinas rajona tūrisma salidojumā

AKTUĀLI

No 14. līdz 16. jūnijam 16 novada pārstāvji Daugavpils novada domes deputāta Alekseja Mackeviča vadībā aizstāvēja pašvaldības godu Šarkovščinas rajona tūrisma salidojumā. Piedalījās visās sportiskajās, tūrisma un mākslas aktivitātēs. 15 disciplīnās mūsu sportisti izcīnīja 3 pirmās, 1 otru un 1 trešu vietu, kopvērtējumā izcīnot piekto vietu 11 komandu konkurencē. Jāatzīst, ka novada komanda bija viena no mazākajām, tāpēc karstuma apstākļos un ļoti intensīva grafika ietvaros, tai bija daudz grūtāk sacenties ar pretiniekiem, kuriem gandrīz katrā disciplīnā bija jauni un spēcīgi dalībnieki. Novadniekiem nebija konkurences mākslas konkursos, savukārt intelektuālajā spēlē iegūta trešā vieta. Drusciņ pietrūka līdz godalgotām  vietām dejas konkursā un svarbumbas celšanas disciplīnā, tajās izcīnītas divas 4. vietas.

Tā bija vērtīga pieredze un ļoti labas tradīcijas sākums.

Informāciju sagatavojis:
Aleksejs Mackevičs

Jauns TV raidījums: Latgales pierobeža – vieta, kur sākas Eiropas Savienība!