Daugavpils novada jaunatnes intelektuālā spēle

AKTUĀLI

28. maijā ZOOM platformā Daugavpils novada jauniešiem tika organizēta Intelektuālā spēlē, kurā piedalījās jaunieši no Ambeļu, Kalupes, Kalkūnes, Naujenes, Nīcgales, Skrudalienas, Salienas, Vaboles, Līksnas, Višķu, Demenes, Maļinovas pagasta. Jauniešiem tika piedāvāti trīsdesmit jautājumi trīs tematiskos raundos. Spēle tika organizēta sadarbībā ar Daugavpils Universitātes ekspertiem- Angļu filoloģijas un translatoloģijas katedras pētnieci Evita Badinu un DU HSZI KPC pētnieku un DU Rusistikas un slāvistikas katedras docentu Žanu Badinu. Jauniešiem tika piedāvāti trīsdesmit jautājumi trīs tematiskos raundos. Pirmais raunds bija veltīts anglofonai literatūrai padomju Latvijas kontekstā, otrajā raundā tika uzdoti jautājumi par COVID-19 un trešais raunds – faktu kaleidoskops.

Jaunieši ar lielu interesi uz azartu atbildēja uz jautājumiem. Neskatoties uz to, ka spēle norisinājās online- formā, jauniešiem bija liels prieks “satikties” vienam ar otru.

Spēles rezultāti ir sekojoši: 1.vieta- Ambeļu pagasts 2.vieta- Salienas pagasts 3.vieta- Vaboles pagasts.

Paldies visām komandām par aktīvu dalību un jaunatnes lietu atbildīgām personām par palīdzību spēles organizēšanā!

Spēle tika organizēta ERAF projekta „Tulkojumu literārais un politiskais diskurss totalitārisma apstākļos: anglofonā literatūra padomju Latvijā” (vienošanās Nr. 1.1.1.2/VIAA/3/19/452) ietvaros.

Vēlēšanu rezultāti Augšdaugavas novadā