Daugavpils novada čempionātā vieglatlētikā pārākā bija Vaboles pagasta komanda

AKTUĀLI

Višķu stadionā noritēja Daugavpils novada čempionāts vieglatlētikā, kurā startēja sportisti no Daugavpils un Krāslavas novada, kā arī Daugavpils pilsētas. Daugavpils novadu pārstāvēja astoņas pagastu komandas – Naujene, Vabole, Skrudaliena, Kalupe, Višķi, Līksna, Laucese un Tabore, kā arī Daugavpils novada Sporta skolas audzēkņi.  Čempionāta atklāšanā veiksmīgus startus novēlēja Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska.

Izcīņa par medaļām notika vairākās disciplīnās un sektoros vīriešu, sieviešu un jauniešu konkurencē. Sacensības notika tāllēkšanā, trīssoļlēkšanā, lodes grūšanā, šķēpa mešanā, augstlēkšanā, 100, 400, 800 un 1500 metru skrējienā , kā arī 300m un 400 m barjerskrējienā. Saldais ēdiens bija jauktā stafete 4x100metros, kur pārākā bija Naujenes pagasta komanda, kurai pa pēdām sekoja Višķi un Kalupe.

Paralēli individuālajiem vērtējumiem un medaļu izcīņai, notika arī komandu vērtējums novada pagastu komandām. Rezultātā, ar 221 punktiem visspēcīgākā izrādījās Vaboles pagasta komanda, ar 171 punktiem sudrabu ieguva Naujene, bet ar 165 punktiem bronzu saņēma Skrudalienas pagasta komanda.

Ar individuālajiem vērtējumiem var iepazīties šeit - Skriešanas rezultāti un Lekšanas un mešanas rezultāti.

Apsveikums biedrības "Silenes stariņi" jubilejā