Daugavpils novada brīvprātīgo godināšanas pasākums

AKTUĀLI

10.februārī plkst. 14:00 Daugavpils novada domē notiks Brīvprātīgo godināšanas pasākums.

Pasākumā tiks pasniegti apliecinājumi 32 Daugavpils novada brīvprātīgajiem, kas ir sasnieguši vismaz 50 brīvprātīgā darba stundas. Lai veicinātu brīvprātīga darba attīstību un popularizēšanu  Daugavpils novadā, brīvprātīgie, Daugavpils novada vadība, Izglītības pārvalde, Sociālais dienests un uzņēmēji tiks aicināti piedalīties diskusijā „Jauniešu brīvprātīgā darba attīstība Daugavpils novadā – iespējas,  ieguvumi  un izaicinājumi", kur tiks apspriesti sekojoši jautājumi:

  • Kas ir brīvprātīgais darbs?
  • Kādas darba jomas ir pieprasītas brīvprātīgajā darbā?
  • Kādas iegūtās prasmes brīvprātīgajā darbā darba devējs novērtē visaugstāk?
  • Cik liels devums ir brīvprātīgā darba apliecinājums jaunieša CV?
  • Cik lielā mērā brīvprātīgā darba apliecinājums ir konkurētspējīgs?

 

Kalupieši - ar Ceļa Zvaigzni sirdī