Daugavpils novada 2017. gada atklātais čempionāts pludmales volejbolā

AKTUĀLI

5. augustā, Zarasu pilsētā (Lietuva), Zarasu ezera pludmalē notiks Daugavpils novada 2017.gada atklātais čempionāts pludmales volejbolā vīriešu komandām. Sacensību sākums plkst. 10.00. Komandu reģistrācija līdz plkst. 9.40. Novada čempionāta sacensībās var piedalīties Daugavpils  novada un viesu komandas no Zarasu rajona un Latvijas Republikas pašvaldībām. Sacensību dalībnieku vecums 2001. dz. gads un vecāki. Komandas sastāvs - 2 dalībnieki. Sacensības organizē un vada novada domes Sporta nodaļa kopā ar Zarasu rajona pārvaldi. Iepriekšējie pieteikumi līdz 2017.gada 4.augustam pa tālruni 29157870  e-pasts: edgars.miglans@dnd.lv vai lar4ik@inbox.lv Dalība komandām bez maksas. Zarasu ezera pludmales volejbola laukuma tuvākā autostāvvieta atrodas Vilniaus gatves un Pakalnes gatves ielu krustojumā. Maršruta norādes var atrast šajā kartē :   https://goo.gl/maps/b6PRzv49auz Uzvarētājkomandām tiks nodrošināta speciālbalva no Zarasu rajona mēra Nikolaja Guseva un balvas no Zarasu pilsētas atpūtas parka un pasākuma sponsoriem. Pludmales volejbola nolikums 2017

Intervija ar Daugavpils novada domes priekšsēdētāju Janīnu Jalinsku