Daugavpils krievu dambretes kausa izcīņas 1.posms

Pagastu un pilsētu ziņas

27.februārī Daugavpils pilsētas šaha - dambretes klubā noritēja pirmais Daugavpils krievu dambretes kausa izcīņas posms, pulcējot 25 sacensību dalībniekus. Sacensības notika pēc Šveices sistēmas deviņās tūrēs. Galveno balvu un čempiona titulus izcīnīja sporta meistars Deniss Fiļkovs, kurš sakrāja 7 punktus, otro vietu ieņēma turnīra organizators Tadeušs Turonoks no Sventes (6,5 punkti), bet trešās vietas ieguvēju nācās noteikt ar koeficientu palīdzību. Trīs dalībnieki – Anatolijs Borodins, Vladimirs Matvejevs un Jurijs Kopasovs – bija savākuši 6 punktus, tomēr noslēgumā bronza tika piešķirta Borodinam. Spēcīgākā pilsētas dambretistie Stefanija Dombrovska savāca 5,5 punktus.

Skolēnu vidū par uzvarētājiem kļuva Daugavpils logopēdiskās internātpamatskolas – attīstības centra audzēkņi. Zeltu ieguva Edgars Ungurs (5 punkti), sudrabu – Leonīds Murevičs (4,5 punkti), savukārt bronzu – čempiona jaunākais brālis Edijs Ungurs (4,5 punkti).  Jāatzīmē, ka skolēni ne vienu reizi vien apspēlēja par sevi daudz vecākus un pieredzes bagātākus dambretistus.

Starp meitenēm uzvaras laurus plūca 7.klases skolniece Vanesa Janeviča, viņai sekoja Natālija Multane un Diāna Kasakovskaja.

Dzimtsarakstu nodaļa informē