Dārza dekoru darbnīcā Maļinovā tapa dekoratīvi puķu podi

Kultūra

14. maijā, spītējot mainīgajiem laikapstākļiem, noritēja dārza dekoru darbnīca. No cementa maisījuma un auduma atgriezumiem tapa dekoratīvi puķu podi. Radošā procesa laikā arī radās arvien jaunas idejas. Viss izgatavošanas process notika trīs dienas. Pirmajā izgatavojām, otrajā atbrīvojām no formām un trešajā dienā pats interesantākais – krāsošana.

Secinājums - nav vajadzīgs daudz naudas, bet ir nepieciešams radošums un darbošanās, lai radītu interesantas lietas. Idejas atrodamas interneta resursos un arī bibliotēkas krājumos.

Pēc aktīvas darbošanās, visi dalībnieki sildījās bibliotēkā ar karstu piparmētru tēju un pašceptu maizīti ar zaļumu sviestu.

Paldies visiem par atsaucību!

Elvīra Kokina
Maļinovas pagasta bibliotēkas vadītāja

Sventes vidusskolā izskanēja Pēdējais zvans