Darbojas eksperimenta reiss Daugavpils – Biķernieki

AKTUĀLI

No 2022. gada 2. janvāra maršrutā Nr.5575 Daugavpils–Biķernieki uz eksperimenta laiku tiks atklāts reiss, kas Daugavpilī tiks uzsākts plkst.5.50. Tas tiks nodrošināts katru dienu. Trīs mēnešu ilgā laika periodā izvērtējot eksperimentālā reisa pieprasījumu, Sabiedriskā transporta padome lems par tā iekļaušanu maršrutu tīklā.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv
twitter.com/ATD_LV;
facebook.com/AutotransportaDirekcija

Izmaiņas sociālajā jomā 2022. gadā