COVID-19 testēšanu “BIOR” nodrošinās arī Daugavpilī un Rēzeknē

AKTUĀLI

Valsts zinātniskais institūts "BIOR" no ceturtdienas, 26.novembra, paplašina iespējas veikt COVID-19 testēšanu Latgalē, atverot COVID-19 paraugu pieņemšanas punktus Daugavpilī un Rēzeknē.

COVID-19 analīzes būs iespējams nodot Rēzeknē, Liepu ielā 33 darba dienās no plkst.08.00 līdz 12.00. Savukārt Daugavpilī COVID-19 testēšanas punkts tiks atvērts Varšavas ielā 24 un analīzes varēs nodot darba dienās no plkst.08.00 līdz 12.00.

Lai veiktu valsts apmaksātu COVID-19 testu, būs nepieciešams ģimenes ārsta vai cita medicīnas speciālista nosūtījums, savukārt bez ārsta nosūtījuma analīzes tiks veiktas par maksu. “BIOR” laboratorijā COVID-19 analīžu maksa kopš šā gada marta nemainīgi ir 38,83 eiro.

COVID-19 testēšanu valsts zinātniskā institūta “BIOR” laboratorija nodrošina speciāli izveidotos testēšanas punktos pēc iepriekšēja pieraksta. Lai pieteiktos COVID-19 izmeklējumam, aicinām zvanīt uz tālruni 28369560 vai vienoto tālruni 8303. Rezultāts, pēc izmeklējumu veikšanas, tiks nosūtīts nākamajā dienā.

Tāpat uzņēmumiem un iestādēm Reģionos ir iespēja izsaukt pie sevis “BIOR” mobilās mediķu brigādes. COVID-19 paraugu ņemšanu “BIOR” mobilā brigāde nodrošina visā Latvijā, iepriekš piesakoties pa tālruni 26456633.

Valsts zinātniskais institūts "BIOR" ir vadošais pētniecības, laboratorisko izmeklējumu un zināšanu pārneses centrs Baltijā. Institūts, balstoties uz inovatīvām pētniecības metodēm, rada praktiski pielietojamas zināšanas tādās jomās kā sabiedrības un vides veselība, pārtika, zivsaimniecība un veterinārmedicīna.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Dimante
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “Bior”
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr. 26111123

Konkurss “Labākais darbā ar jaunatni 2020”