COVID-19 testam var pieteikties “BIOR” testēšanas punktos Rīgā un Latgalē

AKTUĀLI

Ņemot vērā, ka tehnisku iemeslu dēļ nedarbojas vienotais Covid-19 analīžu pieteikšanās tālrunis  8303, iedzīvotājus, kuriem nepieciešams veikt COVID-19 testu, aicinām zvanīt uz valsts institūta “BIOR” testēšanas punktiem.

Lai pieteiktos COVID-19 testam, aicinām iepriekš zvanīt uz tālruni 28369560 vai sūtīt SMS. Tāpat COVID-19 testēšanai ir iespēja pieteikties elektroniski mājas lapā www.bior.lv aizpildot pieteikšanās formu vai sūtot pieteikumu uz e-pastu covid@bior.lv.

COVID-19 paraugu noņemšana tiek nodrošināta divos testēšanas punktos Rīgā Lejupes ielā 3, Rēzeknē Liepu ielā 33 un Daugavpilī Varšavas ielā 24.

Valsts zinātniskais institūts "BIOR" ir vadošais pētniecības, laboratorisko izmeklējumu un zināšanu pārneses centrs Baltijā. Institūts, balstoties uz inovatīvām pētniecības metodēm, rada praktiski pielietojamas zināšanas tādās jomās kā sabiedrības un vides veselība, pārtika, zivsaimniecība un veterinārmedicīna.

 

Ceļo droši pa Daugavpils novada skaistākajām vietām