„Ciemos pie zombijiem” Salienas pagastā

Jaunatnei

2. novembrī Salienas kultūras namā norisinājās jauniešu vakars, kura tematika bija veltīta mošķu tērpu radīšanai. Katram pagastam bija uzdevums – ierasties uz vakaru tematiskajā apģērbā un sagatavot mājas uzdevumu atbilstoši tēmai –„Helovīns manā pagastā un Latvijā”.

Pasākumā kopumā piedalījās 13 pagastu jaunieši kopā ar vakara saimniekiem. Tas bija rekordliels pagastu skaits mūsu rīkotājos pasākumos. „Ciemos pie zombijiem” jaunieši rādīja visus savus talantus. Viņi dejoja, spēlēja teātri, rīkoja interesantas spēles un konkursus, kuros tika iesaistīti visi klātesošie. Pateicamies jauniešiem un viņu jaunatnes lietu atbildīgajiem par šausminoši skaistiem kostīmiem un grimu, pateicoties jums, šis vakars paliks mūsu atmiņās uz ilgu laiku. Interesanti, kas mūs sagaidīs nākamgad…?

Paldies Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes jaunatnes lietu speciālistei Olesjai Ņikitinai, Skrudalienas, Vecsalienas, Līksnas, Medumu, Dubnas, Kalupes, Demenes, Višķu, Naujenes, Kalkūnes, Maļinovas un Nīcgales pagasta jauniešiem un jaunatnes lietu atbildīgajiem par atsauksmi, lieliskajiem mājas uzdevumiem un labu garastāvokli visa vakara garumā. Paldies par dāvanām, mums tās ļoti patika!

Paldies Salienas pagasta pārvaldei un Salienas kultūras namam par palīdzību pasākuma rīkošanā!

 

Iveta Staltmane
Salienas pagasta jaunieši un jaunatnes lietu atbildīgā 

Daugavpils novada jaunieši vienojās lāpu gājienā