Ceļojums garām Berķenelei uz Medumiem

AKTUĀLI

Plkst. 11.00 Mākslinieces Annas Pommeres izstādes "Griķu medus" atklāšana (Annas Pommeres mākslas darbos atspoguļojas 20. gadsimta sarežģītās un postošās vēstures notikumi un rūgtenais griķu medus ir viens no ģimenes atmiņu stāstu simboliem viņas darbos.)

Plkst. 12.00 Mākslinieces Anneles Slišānes izstādes "100 deči Latvijai" atklāšana (Simtgadīgās stellēs Latgalē un Rīgā veikti eksperimenti ar dažādiem materiāliem, dodoties jaunos tekstila meklējumos, izrādot cieņu dabai un kultūrvēsturiskajam mantojumam. Berķenelē tiks eksponēti 15 Anneles deči).

Plkst. 13.00 Biškope Gunta Some "Muzeju nakts" apmeklētājiem piedāvās dažādas medus un citu bišu produktu meistarklases, degustācijas.

Plkst. 14.00 Mākslinieciska koprades aktivitāte - "Bišu stropu apgleznošana" (Raiņa mājā Berķenelē šogad atgriezušies dažādi seni bišu stropi. Lai atjaunotu Raiņa mājas Berķenelē ainavu, kāda tā redzama Vitālija Kalvāna gleznā "Berķenele" (20. gs. 60. gadi), tie tika restaurēti un mēs aicinām "Muzeju nakts" apmeklētājus kopīgi iesaistīties to apgleznošanā.)

Visa pasākuma laikā jaunākajiem "Muzeju nakts" apmeklētājiem tiks piedāvātas atraktīvas rotaļas un spēles brīvā dabā.

Izlasīto grāmatu svētki Naujenes bibliotēkā