Brīvdienās notika Latvijas čempionāts komandām brīvajā cīņā kadetiem

AKTUĀLI

Komandu čempionāts cīņā ir jauna disciplīna. Vienkāršoti šīs disciplīnas noteikumus varētu saukt “siena pret sienu”, t.i., katrā komandā startē dalībnieki visās svara kategorijās un viņi attiecīgi cīnās ar pretinieku komandu  savas kategorijas dalībniekiem, uzvar komanda, kura izcīna visvairāk uzvaru.

Slavējami startēja Daugavpils novada sporta skolas audzēkņi, kuri veidoja vienu komandu kopā ar Krāslavas novadu, jo vieniem mums nebija dalībnieku visās svara kategorijās. Apvienotā komanda ar nosaukumu Daugavpils novads/Krāslavas novads izcīnīja 2.vietu, zaudējot Zemgales komandai, kura bija sastādīta no 4 sporta skolām un aiz sevis atstājot Daugavpils pilsētu.

Individuāli visvairāk punktu komandai deva silenietis Ņikita Andruļs un naujenietis Sergejs Šatrevičs, abi sportisti uzvarēja visas savas cīņas.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils novada sporta skolas direktors
Jānis Skrinda

Nomas tiesību izsole