Brīvās cīņas sportisti starp labākajiem Latvijas čempionātā U-15 vecumā grupā

AKTUĀLI

18. martā Daugavpilī, Olimpiskajā centrā notika Latvijas čempionāts U-15 vecuma grupā brīvajā cīņā un brīvajā cīņā sievietēm. Par ļoti veiksmīgu uzskatāms sporta skolas trenera Andreja Andrijanova audzēkņu starts -viena sudraba medaļa un četras bronza medaļas. Svara kategorijā (85kg) sudraba medaļu saņēma Māris Baltmanis. Par trešās vietas ieguvējiem kļuva Ilia Šervašidze (44kg), Daniils Ivzāns (57kg), Margarita Romasčenko (58kg) un Aleksejs Birjukovs (68kg).
Pēc izcīnīto medaļu un ieņemto vietu skaita Augšdaugavas novada sporta skola ierindojās 3.vietā Latvijā, uzvarēja Daugavpils ISVS, otrie bija K.Kundziņa CSS. Aiz mums palika  gan Krāslavas, gan Bauskas, Ķekavas un citas lielās sporta skolas. 

Paldies  brīvas cīņas trenerim Andrejam Andrijanovam par sportistu sagatavotību un augstiem sasniegumiem!

Sēlijas kopienu intereses tiek aizstāvētas Eiropas līmenī