Briģenes ezerā notiks spiningošanas sacensības

AKTUĀLI

6. maijā Augšdaugavas novada Demenes pagasta Briģenes ezerā (starts pašvaldības stāvlaukumā, no ceļa V723 puses) notiks, iespējams lielākās 2023. gadā, spiningošanas sacensības - festivāls Latgalē!

Sacensības organizē Augšdaugavas novada centrālās administrācijas Dabas resursu nodaļa.

Nopietnu un labu balvu klāstu nodrošina interneta veikals ZEBRA MASTER, Abu Garcia,  Berkley, Konger, Dragon, Mustad u.c.

Dalība pasākumā – bezmaksas!

Dalībai pasākumā jāuzrāda derīga Makšķernieka karte un uz 06.05.23. derīga licence makšķerēšanai Briģenes ezerā!

Pasākuma vadītājs un galvenais tiesnesis – Normunds Grabovskis.

Dalībnieku un līdzjutēju pulcēšanās un reģistrēšanās sacensībām no plkst. 6.00, sacensību starts (izbraukšana\iziešana no starta vietas) plkst. 8.00,  sacensību beigas, pēc kurām vairs lomi netiks pieņemti - plkst. 15.00.

Uzvarētāju apbalvošana un vērtīgu balvu izloze starp visiem klātesošajiem dalībniekiem plkst. 16.30 (iespējams ātrāk, ja lomu mērīšana un rezultātu apkopošana notiks ātrāk).

Sacensības notiks spiningošanā no laivām. Dalībnieku skaitam, vecumam un dzimumam ierobežojumu nav.

Sacensībās dalībnieki piedalās ar savām laivām.

Sacensībās tiks vērtēts kopējais laivas loms, neatkarīgi no tā laivā būs 1 vai 2 dalībnieki. Par sacensību uzvarētāju tiks atzīta tā laivas ekipāža, kuru 5 lielāko līdaku un 5 lielāko asaru KOPĒJAIS GARUMS būs vis lielākais, neatkarīgi no tā cik līdakas un asarus makšķerēšanas noteikumu ietvaros  dalībnieks noķers un paturēs. Ja sacensību dalībnieks (laivas ekipāža) negrib paturēt lomā noķertās zivis, tad dalībniekiem pašiem jānodrošina un pirms starta ar Galveno tiesnesi jāsaskaņo, precīzas zivju mērīšanas iekārtas (sile, kaste) un beidzoties sacensībām jāiesniedz kvalitatīvi, neapšaubāmi video un foto pierādījumi zivs noķeršanai un precīzai nomērīšanai.

  • Sacensību laikā vismaz 3 reizes visi dalībnieki tiks apzināti par aptuvenajiem rezultātiem uz konkrēto brīdi. Iegūtā informācija tiks ievietota internetā, lai līdzjutējiem krastā un internetā, arī pašiem dalībniekiem sacensību laikā, būtu interesantāk vērot sacensību norisi.
  • Sacensību noslēgumā ar medaļām un piemiņas balvām tiks apbalvoti 3 labāko rezultātu uzrādītāji, bet lielākais vairums un arī pašas vērtīgākās balvas tiks izlozētas starp VISIEM dalībniekiem, kuri piedalīsies pasākuma noslēgumā. Balvu izloze notiks starp VISIEM sacensību dalībniekiem. Tā notiks pat tādā gadījumā, ja daļa dalībnieku vai neviens nenoķers nevienu zivi.
  • Pieteikšanās pasākumam un jautājumi rakstiski caur WhatsApp, Normunds Grabovskis - 29224086.

           

Nolikums

Lieldienas Pilskalnē