Braucot uz/no vai atrodoties Daugavpils pilsētā jāievēro stingrāki piesardzības pasākumi

AKTUĀLI

Kā informē Autotransporta direkcija, ņemot vērā jaunāko epidemioloģisko informāciju par Covid-19 lokālajiem uzliesmojumiem Daugavpilī, pasažieriem, kuri dodas uz vai no Daugavpils ar autobusu vai vilcienu, rekomendējams lietot deguna un sejas aizsegu. Tāpat pasažieri tiek aicināti, ja iespējams, iegādāties biļeti internetā vai autoostā/stacijā; sēdēt autobusā vai vilcienā pamīšus, ievērojot divu metru distanci; censties nesēdēt aiz autobusa vadītāja; braukt laikā, kad sabiedriskajā transportā ir mazāk pasažieru; izvērtēt sava brauciena nepieciešamību!

Pārvadātāji joprojām turpina regulāri dezinficēt transportlīdzekļus, īpašu uzmanību pievēršot virsmām, kurām pasažieri biežāk pieskaras. Rīcība pašvaldībās ar augstu saslimstības līmeni (Daugavpilī un Kuldīgā).

Latvijas Nacionālais arhīvs publicē Latvijas kinohroniku kolekciju