Biķernieku pamatskolas naudas diena

Biķernieku pagasts

Swedbank 31. oktobrī tiešsaistē rīkoja īpašu finanšu pratības iniciatīvu 2.–4. klašu skolēniem “Naudas diena”, lai jaunākā vecuma skolas bērni labāk saprastu par naudas lietām.

Skolēni noskatījās videolekciju, kuras laikā interaktīvi, vieglā valodā un aizraujošā veidā skolēniem tika stāstīts par budžetu un ar to saistītiem jautājumiem, audzēkņi apguv finanšu pratības pamatlietas – kā tikt pie ieņēmumiem, rīkoties ar savu kabatas naudu un veidot uzkrājumus, kā zināt, cik daudz naudas vajag pirkumiem un citiem izdevumiem.

Bērni uzzināja – kā citiem bērniem Latvijā rodas ienākumi. Tās nebija tikai abstraktas zināšanas, pasākuma laikā skolēni kopā ar skolotājiem veidoja īstu klases ekskursijas budžetu.

Oļesja Aleksejeva

Ārkārtas domes sēde