Biedrības “Dzidra straume” dalībnieki veidoja suvenīrus no modelēšanas māla

AKTUĀLI

Pēc biedrības "Dzidra straume" iniciatīvas tika organizēta radoša tikšanās ar Anitu Virbali. Autores darbi, ar kuriem mūs iepazīstināja jaunā māmiņa, mūs iedvesmoja un pārsteidza. Viņas radītie telpiskie tēli, dzīvās krāsas, izteiksmīgās sejas izteiksmes mudināja ķerties pie darba un veidot suvenīrus.

Radošā gaisotnē mēs iepazināmies ar interesanto tehniku - veidošana no modelēšanas māla. Izmēģinot visus jaunrades posmus - telpisku objektu veidošanu, žāvēšanu augstā temperatūrā, krāsošanu, lakošanu, mēs uzzinājām, kā veidot skaistas greznumlietas.

Katram tikšanās dalībniekam izdevās radīt simpātisku dzīvnieku - magnētu, kas rotās ledusskapjus un atsauks atmiņā jaukos tikšanās mirkļus.

Gribas minēt, ka ļoti veikli, radoši un ar prieku savus magnētus veidoja arī bērni.

Liels paldies Anitai par dalīšanos pieredzē! Ļoti patīkami tikties ar cilvēkiem, kuri ikdienā strādā atbildīgā profesijā, bet spējuši atklāt sevī jaunus izaicinājumus un atrast laiku jaunradei, kā arī dalīties savos atklājumos.

FOTOGALERIJA

Informāciju sagatavoja: Biedrības vadītāja Jeļena Potrjasova 

Daugavpils novada jaunatnes intelektuālā spēle