Biedrība “Dzidra straume” darbojās radošajās darbnīcās

AKTUĀLI

Biedrība “Dzidra straume” sadarbībā ar SIA “Jums S” organizēja darbu radošajās darbnīcās, kurās dalībnieki varēja iepazīt ziepju darināšanas noslēpumus. Pateicoties atbalstītāja palīdzībai tika iegādāti nepieciešamie materiāli darbam - aromatizētāji, krāsvielas, trauki, ziepju bāze, barojošas eļļas un oriģinālas formiņas. Ziepju vārīšanas interesenti nepalika bez aromātiska, skaista un praktiska suvenīra. Krāsains ziepju gabaliņš, piepildīts ar barojošām eļļām un papildināts ar saldo vaniļu vai aromātisko meloni, pacels lietotājam garastāvokli un noderēs ikdienā.

Līdzdarboties radošajās darbnīcās, var piesakoties pa telefonu 28767750. Biedrības “Dzidra straume” priekšsēdētāja Jeļena Potrjasova.

Birkineļu luterāņu baznīca aicina uz Baznīcu nakti “Baznīcai ir acis, nepieciešama ir dvēsele...”