Bibliotēkas lietotāju ievērībai

AKTUĀLI

Lai mērķtiecīgi cīnītos ar Covid-19 pandēmijas izplatību Latvijā un kopīgiem spēkiem radītu apstākļus, kuros vīrusa izplatība sabiedrībā tiek apturēta, valdība lēmusi no š.g. 21. decembra visas bibliotēkas klātienes apmeklējumam slēgt un bibliotēkas pakalpojumus iedzīvotājiem nodrošināt tikai attālināti, kā arī bibliotēkas pārtrauks grāmatu izsniegšanu.

Bibliotēka piedāvā virkni pakalpojumu, kas ir pieejami attālināti:

Aicinām sekot līdzi jaunumiem pagastu mājaslapās, kā arī bibliotēku Facebook lapās, kur pieejama visa aktuālā informācija par bibliotēkas darbu un sniegtajiem pakalpojumiem kā klātienē, tā arī attālināti. Daugavpils novada pagastu bibliotēku kontaktinformācija. Esiet mierīgi, grāmatu lietošanas termiņi ir automātiski pagarināti līdz nākamā gada 11. janvārim.

Vienlaikus Kultūras ministrija (KM) un tās iestādes atgādina par vienuviet apkopota un atjaunota #Ēkultūra resursa pieejamību, aicinot iedzīvotājus ārkārtējās situācijas laikā visdažādākās kultūras norises izbaudīt virtuāli, savukārt kultūras jomā pieejamos e-pakalpojumus saņemt attālināti, iestādes klātienē neapmeklējot.

#Ēkultūra resurss vienuviet pieejams KM tīmekļvietnē - www.km.gov.lv

1.-6. klasēm brīvlaiks tiek pagarināts par vienu nedēļu