Bezmaksas darbnīca par atjaunojamo enerģiju

AKTUĀLI

Darbnīca norisināsies 2019.gada 27.-28.septembrī Daugavpils novada Ambeļu pagasta Putānos, atvērtajā saimniecībā "Ganeni" un ir bez maksas. Aicināti visi interesenti ar saviem velosipēdiem, velotrenažieriem, citām pedāļiekārtām vai iekārtu idejām, lai tās uzlabotu, salabotu, uzprojektētu, pārveidotu.

Lekcijas par alternatīvo enerģiju un pedāļenerģijas nozīmi klausieties 27.09.2019. J.Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā 9:50-11:20 un Špoģu vidusskolā 12:05-13:40.

Vairāk informācijas par projekta norisi var iegūt mājas lapās: http://www.abulas.lv, http://lrpartneriba.lv/ un http://daugavpils.partneribas.lv/ , kā arī latgola.permakultura.lv . Projekts tiek īstenots  no 2018.-2020.gadam un  tiek finansēts Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” aktivitātes “Starpvalstu sadarbība” ietvaros.  Projekta numurs un pilns nosaukums: Nr.18-00-A019.333-000010 “OFF-GRID: Renewable Energy DIY for rural development”.

Projekta vadītāja: Līga Krūmiņa Krīgere. Projekta Daugavpils koordinatore Ilze Mežniece.

Darbnīcas vadītājs Elgars Felcis ir ilgtspējas pētnieks Latvijas Universitātē, vides aktīvists, Latvijas permakultūras biedrības un Atvērtās saimniecības "Zadiņi" vadītājs. Elgars ar izcilību pabeidza socioloģijas studijas Latvijas Universitātē, maģistrantūru University of Warwick un Lielbritānijā un Polijā dzīvoja, strādāja, studēja un audzināja savus bērnus līdz 2016.gadam, kad ar ģimeni atgriezās Latvijā. Elgars ir lasījis lekcijas par vides-sabiedrības-ekonomikas samērošanas pretrunām un ilgtspējas dilemmām Latvijas Universitātē, Latvijas Lauksaimniecības Universitātē, Banku Augstskolā, Liepājas Universitātē un plašākā sabiedrībā - diskusiju festivālā LAMPA, dažādās pašvaldībās, forumos un skolās.

PROGRAMMA 

Medumi aicina pavadīt svētdienu krāsainā meistarklasē!