Bērnu zīmējumu konkurss „ Mana Latvija! ”

Kultūra

No 8. līdz 16. novembrim Maļinovas pagasta Saieta namā notika bērnu zīmējumu konkurss “ Mana Latvija! ”. Konkursā savus darbiņus iesniedza Fjodors Gurkins, Maksims Ivanovs, Denis Zadirko, Emilija Žare, Anastasija Žare, Dmitrijs Semjonovs, Vjačeslavs Semjonovs un Vladislavs Terentjevs. Katrs uzzīmēja pa vienam  zīmējumam, kas ir veltīts mūsu valsts 103.dzimšanas dienai! Bērnu zīmējumos pārsvarā tika attēlota Latvijas daba un Latvijas republikas karogs. Zīmējumi tika sazīmēti ar krāsainiem zīmuļiem, flomasteriem un vaska krītiņiem.

Visi dalībnieki saņēma pateicības un dāvanas. Katrs iedzīvotājs var aplūkot bērnu mākslas darbus izstādē Saieta nama  logos. Paldies visiem dalībniekiem par atsaucību un dalību konkursā.

Informāciju sagatavoja:
Maļinovas pagasta Saieta nama vadītāja Natālija Davidova

Vakcinācija 22.novembrī