Baznīcu naktī durvis vērs vaļā dievnami

AKTUĀLI

No Rūjienas līdz Subatei, no Ludzas līdz Nīcai – 1.jūnijā jau piekto gadu dievnami visā Latvijā vienosies kultūras notikumā Baznīcu nakts. Šoreiz pasākumā piedalīsies 170 baznīcas. Vakars sāksies pulksten 17:50 ar baznīcu zvanu skaņām, ko turpinās ekskursijas, lekcijas, radošās darbnīcas bērniem, kopīga Tēvreizes lūgšana un, atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, kopīga valsts himnas dziedāšana. Ar baznīcām, kuras piedalās, aicinām iepazīties pasākuma interkatīvajā kartē. No 21.maija pasākuma vietnē www.baznicunakts.lv publicētas arī baznīcu programmas.

Aicinām apmeklēt dievnamus arī Daugavpils pilsētas un novada teritorijā. Apmeklētājus gaidīs:

Birkineļu luterāņu baznīca
Daugavpils Svētā Aleksandra Ņevska baznīca
Daugavpils Mārtiņa Lutera katedrāle
Daugavpils Vissvētākās Jaunavas Marijas Bezvainīgās ieņemšanas Romas katoļu baznīca
Daugavpils Svētā Pētera ķēdes Romas katoļu baznīca
Daugavpils Borisa un Gļeba pareizticīgo katedrāle
Daugavpils Vissvētākās Dievmātes pareizticīgo baznīca

 

Senioru vakars Kalupē