Basketbola pierobežas līgā Daugavpils novada komanda izcīnīja 2.vietu

AKTUĀLI

Novada vīriešu basketbola komanda noslēdza 2016./2017. gada sezonu, izcīnot 2. vietu Latvijas-Lietuvas-Baltkrievijas-Krievijas basketbola pierobežu līgā, atkārtojot 2015.gadā sasniegto rezultātu. Pierobežu basketbola līgas sacensības notika jau 11 reizi.

Šogad par līgas čempioniem kļuva Lietuvas komanda “Utenos policija”, savukārt trešajā vietā ir pagājušā gada uzvarētāji - komanda “Visaginas”. Čempionāts notika četros posmos - pirmais posms noritēja Visaginas pilsētā (Lietuva), otrs Daugavpils novada Lāču pamatskolas sporta zālē, trešais Vitebskā (Baltkrievija), finālturnīrs atkārtoti Lāču pamatskolas sporta zālē.

Sacensības organizēja pierobežu līgas dibinātājs Ivans Andrijevskis. Sacensības tiesāja Maksims Gurjančiks (Daugavpils novads), Andrius Salkauskas (Lietuva), Tomas Jodis (Lietuva), Andris Petrovs (Latvija).

Edgars Miglāns

 

Bērnības svētki