Baltā galdauta svētki Medumos

AKTUĀLI

3. maijā Medumos kopā ar iedzīvotājiem mēs nosvinējām Latvijas otro dzimšanas dienu. Tas bija lielisks iemesls, lai sapulcēties visiem pie viena balta uzklāta galda, savā nelielā Latvijas stūrītī Medumos.

Kopā mēs veidojām dabas gleznu, kurā jaunieši kopīgā sajūtā veidoja valsts svinīgo svētku noskaņu. Šī glezna būs izvietota pie Tautas namā un katram būs iespēja to apskatīt braucot caur Medumiem. Šajā radošajā gaisotnē visiem bija iespēja  iepazīties ar galdautu izstādi, kurā piedalījās vairāk kā desmit rokdarbnieces no Medumiem. Dažas no viņām jau ir aizgājušas mūžībā, bet viņu roku siltumu var just pat tagad.

Svinīgu muzikālu noskaņu radīja uzaicināts ansamblis no Demenes kultūras nama “Aizturi elpu”, kopā ar ansambli iedzīvotāji ar entuziasmu pievienojās dziedāšanai.  

Bērni bija iesaistīti pasākumā stādot baltas puķes, kuras jau rotā mūsu Tautas nama ieeju.  Katrs varēja cienāties ar karsto un sātīgo Latvijas spēka ēdienu- pelēkiem zirņiem ar speķi.

Sagatavoja: Medumu pagasta Tautas nama vadītāja Anita Drozdova

Baltā galdauta izstāde

Baltā galdauta svētki Medumos

https://fb.watch/cPcgi8vuDX/


Nīcgales pagasta svētki