Nīcgales pagasta svētki

Jaunatnei

30. aprīlī Nīcgales pagasta svētku ietvaros Nīcgales jaunieši rīkoja radošās darbnīcas un citas izklaidējošas aktivitātes sev pašiem un pārējiem svētku viesiem. Jaunieši rūpējās par labu noskaņojumu apgleznojot mazāko apmeklētāju sejas. Paralēli notika arī rokassprādžu pīšanas darbnīca, kuras laikā darbnīcas dalībnieki varēja uzpīt sev rokassprādzi no diegiem un paturēt to sev par piemiņu. Notika arī izzinoša aktivitāte, kuras laikā pagasta svētku apmeklētāji varēja novērtēt savu veiklību liekot "Nīcgales puzli", saliekot dažādu Nīcgales pagastā atrodamu vietu fotoattēlus.

Paldies visiem jauniešiem, kuri iesaistījās radošo darbnīcu tapšanā! Tāpat arī paldies visiem pasākuma apmeklētājiem par dalību, izrādīto interesi un kopā pavadīto laiku!

Uz tikšanos arī citos svētkos - Nīcgalē!

Sventes, Medumu un Kalkūnes jauniešu Lielā talka Jāņa Raiņa mājā Berķenelē