“Baltā galdauta svētki” Lāču pamatskolā

Izglītība

 Šogad jau 34. gadu Latvijas iedzīvotāji svinēja Latvijas republikas neatkarības atjaunošanas dienu. Pirms svētku dienā Lāču pamatskolas saime sanāca kopā, lai nosvinētu Latvijas otro dzimšanas dienu- mūsu PAR dienu.

     No pagājušā  mācību gada mūsu skolai ir jauna tradīcija, kā svinēt Latvijas otro dzimšanas dienu. Par  godu mūsu dzimtenei mēs kopā dziedājām tautasdziesmas,  tas  ir veids, kā svinēt svētkus,  jo dziedāšana arī ir kopā būšanas prieks!  Pasākumā skanēja visiem labi zināmās un mīļākās tautasdziesmas: “Kur, pelīte, Tu tecēji?”, “Tūdaliņ, tagadiņ”, “Aijā žūžū lāču bērni” un “Maza, maza meitenīte”.

        Svētku runā skolas direktors Andris Meškovskis visai skolas saimei novēlēja nosvinēt 4. maiju kopā ar savu ģimeni un draugiem. Atzīmēja, ka Latvijas nākotne ir šodienas skolēni, novēlēja skolēniem kļūt par Latvijas lepnumu.

        Lai padarītu vietu, kur mēs dzīvojam, mācāmies vēl skaistāku, zaļāku un par godu Latvijas neatkarības atjaunošanas dienai pēc svētku koncerta skolas direktors kopā ar  skolas parlamentu un  pārstāvjiem no katras klases skolas pagalmā  iestādīja trīs kokus.

     Sveicam visus  Latvijas neatkarības atjaunošanas dienā!

Lāču pamatskolas direktora vietniece

audzināšanas jomā

Jūlija Semjonova

Muzeju nakts Vecsalienas muižas pilī