Augstvērtīgi panākumi Kuldīgas Katrīnes kausā

AKTUĀLI

20. janvārī jau 12. reizi notika starptautiskās sacensības “Kuldīgas Katrīnas kauss” Kuldīgas vieglatlētikas manēžā. Šogad sacensībās piedalījās vairāk nekā 120 dalībnieku no 16 valstīm (Austrālijas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Turcijas, Slovēnijas, Ukrainas, Itālijas, Grieķijas utt.).

Šajās sacensībās izcili nostartēja Augšdaugavas novada sporta skolas trenera D. Hadakova divas talantīgas audzēknes. Viņām bija iespēja sacensties ar augsta līmeņa sportistēm un iegūt vienreizēju pieredzi. K. Kozlova startēja skrējienā, kurā kopā ar viņu skrēja divas vieglatlētes no Grieķijas un viena no Latvijas. Neskatoties uz sīvo konkurenci, Ksenijai tomēr izdevās izcīnīt 3. vietu 400 m skrējienā, uzlabojot savu personisko rezultātu (58.13 sek.). Gribētos arī atzīmēt A. Griņeviču, kura arī 400 m skrējienā parādīja savu personisko rezultātu 1:01,54 sek., paliekot 8. pozīcijā.

Februārī notiks Latvijas čempionāti dažādās vecuma grupās, kur mūsu vieglatlēti arī plāno piedalīties.

Jana Hadakova, Augšdaugavas novada sporta skola

Jeļenas Požarskas gleznu izstāde Naujenes bibliotēkā