“Augšdaugavas” volejbolisti ar 1. vietu pamatturnīrā uzsāks spēles play off

AKTUĀLI

Latvijas "Optibet" nacionālās līgas čempionāta volejbolā ietvaros, 17. februārī norisinājās pēdējā pamatturnīra spēle Augšdaugavas novada volejbolistiem. Robežsardzes sporta spēļu zālē Daugavpilī VK "Augšdaugava" tikās ar VK "Piejūra / MSĢ" no Ventspils. "Augšdaugava" uzvarēja ar rezultātu 3:1 (rezultāti pa ceturtdaļām - 18:25; 25:17; 25:23; 25:23).

Labākie spēlētāji VK "Augšdaugava": Sandis Vilcāns (11 punkti), Ņikita Dimitrijevs (9 punkti), Meinerts Dmitrijs (8 punkti).

Volejbola komanda "Augšdaugava" ar 41 punktu stabili saglabā 1. vietu turnīrā, 16 spēlēs gūstot 13 uzvaras.

Pamatturnīra izspēle beigusies, sāksies play off jeb izslēgšanas cīņas. VK "Augšdaugava" 24. februārī ceturtdaļfinālā tiksies ar "Jelgavu". Spēle notiks Daugavpilī, Robežsardzes sporta spēļu zālē, plkst. 13.00.

Turnīra tabula

Zemgales vidusskolā ciemojās VUGD